KRZESEŁKA

Krzesełka wielofunkcyjne wykonane są z drewna sosnowego i płyty laminowanej, siedzisko pokryte jest folią, którą w razie zabrudzenia stosunkowo łatwo można wyczyścić. Blat krzesełeczka posiada regulację. Oferowane modele różnią się wysokością siedziska oraz wielkością blatu krzesełka.
Wysokie ustawienie umożliwia komfortowe karmienie dziecka przy stole gdzie spożywają posiłki inni członkowie rodziny. Kiedy dziecko samodzielnie już chodzi krzesełko należy rozłożyć i zgodnie z instrukcją rozstawić, jako dwie odrębne części stoliczek oraz krzesełko. W takiej formie stanowi ono doskonały zestaw dla dziecka nie tylko do samodzielnego spożywania posiłków, ale równie zabawy.
Krzesełka produkowane są w trzech kolorach.

Zostały przebadane przez Instytut Technologii Drewna i otrzymały świadectwa zgodności z aktualnie obowiązującymi normami europejskimi:

PN-EN 14988-1 +A1:2013-02

PN-EN 14988-2 +A1:2013-02

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z produkowanymi przez nas modelami krzesełek wielofunkcyjnych.

werwerwe werwerwer werwer

Atesty

Gwarancją jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka są posiadane przez nas atesty i certyfikaty zgodności naszych produktów, z normami polskimi i europejskimi.

Wypełnianie pościeli

Oferowane przez nas wypełnienia nie zawierają sztucznych barwników, szkodliwych substancji chemicznych i metali ciężkich.
Użyte do produkcji surowce posiadają certyfikat.

O firmie

ZPH ”TOMI” funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w produkcji łóżeczek niemowlęcych, krzesełek wielofunkcyjnych, materacy oraz pościeli dziecięcej.

Zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka są dla nas priorytetem!

—Tomasz Kędziora - właściciel firmy Tomi