ŁÓŻECZKA

Wszystkie produkowane przez nas łóżeczka posiadają wymiar wewnętrzny 120 X 60, wykonane są z litego drewna sosnowego. Posiadają w standardzie trzy poziomy montażu podłogi i trzy wyjmowane szczebelki. Zastosowane złącza gwarantują wielokrotny montaż i demontaż . Jeśli łóżeczko wyposażone jest w szufladę wszystkie fronty pojemnika wykonane są również z drewna, a konstrukcyjnie związany jest ona z łóżeczkiem za pomocą prowadnic. Dlatego klient już w momencie zakupu musi podjąć decyzję, czy łóżeczko powinno posiadać opcję szuflady, czy też nie. Nie ma możliwości w późniejszym czasie doposażenia łóżeczka w pojemnik na pościel. Szuflada zawsze posiada pokrywę, która maskuje jej zawartość i chroni przed zakurzeniem. Łóżeczka produkowane są w pięciu kolorach, mogą posiadać w opcji:

-szufladę
-kółka
-opuszczany bok
-plastykowe nakładki tzw., ,gryzaki ‘’
-trzy poziomy montażu podłogi (dna łóżeczka)
-trzy wyjmowane szczebelki

Proponowane przez nas modele łóżeczek są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi:

EN 716-1: 2008 + A 1:2013 Zostały przebadane przez Instytut Technologii i Drewna

Posiadają świadectwa zgodności z w/w normami.

Daje to państwu gwarancję zakupu nie tylko wytrzymałego ale również bezpiecznego łóżeczka.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z produkowanymi przez nas modelami łóżeczek.

werwerwe werwerwer werwer

Atesty

Gwarancją jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka są posiadane przez nas atesty i certyfikaty zgodności naszych produktów, z normami polskimi i europejskimi.

Wypełnianie pościeli

Oferowane przez nas wypełnienia nie zawierają sztucznych barwników, szkodliwych substancji chemicznych i metali ciężkich.
Użyte do produkcji surowce posiadają certyfikat.

O firmie

ZPH ”TOMI” funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w produkcji łóżeczek niemowlęcych, krzesełek wielofunkcyjnych, materacy oraz pościeli dziecięcej.

Zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka są dla nas priorytetem!

—Tomasz Kędziora - właściciel firmy Tomi