POŚCIEL

Pamiętając że użytkownikiem produktu jest osoba wyjątkowa i bardzo wymagająca dbamy, aby użyte do produkcji materiały były najwyższej, jakości. Mając na uwadze to, że dziecko w pierwszym roku życia spędza około 300 dni w łóżeczku proponujemy naszym klientom wyrób zdrowy, bezpieczny i komfortowy w codziennym użytkowaniu.
Różnorodność wzornictwa ,kolorystyki oraz indywidualnie dobierane pod względem wielkości zestawy pościeli sprawiają ,że możecie państwo zgodnie z własnymi upodobaniami urządzić uroczy i bezpieczny „kącik” dla własnej pociechy.
Pościel Tomi jest bezpieczna dla dzieci z problemami alergicznymi.
Użyte do jej produkcji surowce zostały przebadane i posiadają certyfikaty oeko-tex standard 100 dający gwarancję produktu bezpiecznego dla twojego dziecka. Pościel została uszyta tak aby użytkowanie jej było przyjemne i proste.
Zamki błyskawiczne pozwalają na szybkie zdjęcie poszewki do prania.
Wszystkie elementy pościeli (przestrzegając wskazówek zalecanych przez producenta) można prać w pralce automatycznej.

werwerwe werwerwer werwer

Atesty

Gwarancją jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka są posiadane przez nas atesty i certyfikaty zgodności naszych produktów, z normami polskimi i europejskimi.

Wypełnianie pościeli

Oferowane przez nas wypełnienia nie zawierają sztucznych barwników, szkodliwych substancji chemicznych i metali ciężkich.
Użyte do produkcji surowce posiadają certyfikat.

O firmie

ZPH ”TOMI” funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w produkcji łóżeczek niemowlęcych, krzesełek wielofunkcyjnych, materacy oraz pościeli dziecięcej.

Zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka są dla nas priorytetem!

—Tomasz Kędziora - właściciel firmy Tomi